נכסים שנמכרו

 מה מכרנו לאחרונה ? 

גם בתקופה מורכבת זו – אנו שמחים לבשר על עסקאות נדל”ן אחרונות שבוצעו בהצלחה אצלנו במשרד התיווך 

מכירת הנכסים במשרד הם בבלעדיות בלבד ולכן אנו משווקים נכסים בצורה מקצועית, אמינה, ישרה גלויה וללא מתווכים מתחרים על הנכס, שיווק הנכס הוא בלעדי של המשרד.

הייעוץ אצלנו ללא עלות , אנו שמחים לייעץ ולעזור במכירת הנכס הבא שלכם.

שאלות ותשובות

אני מחפש/ת דירה להשכרה בקריית אונו במקום טוב עם מחיר זול ואטרקטיבי, יש כזה? על מנת למצוא דירה להשכרה בקריית אונו לפי מחיר לחצו על סנן “מיין לפי” ובחרו מחיר – נמוך לגבוה. אם אתם מחפשים לפי מקום- סננו גם לפי עיר ומיקום.

אני רוצה מתווך מומלץ  בקריית אונו מומלץ. יש דבר כזה? בוודאי. שמואל הינו מתווך מומלץ על פי כל הדירוגים וההמלצות פשוט עברו להמלצות והתרשמו בעצמכם.

כמה דירות למכירה יש בקריית אוונו? על מנת למצוא כמה דירות למכירה יש בקריית אונו ליברו לדף נכסים למכירה סננו  לפי עיר  וקבלו את התשובה..

יש הרבה אפשרויות למכירה בית או דירה בקריית אונו, איך בוחרים את הכי טוב מביניהן? חשוב להבין שההגדרה של הכי טוב כאשר מדברים על נכס למכירה- בית למכירה או דירות למכירה בקריית אונו או בגני תקווה או בכל מקום אחר היא מאוד סובייקטיבית. חפשו על פי הנתונים שנוחים לכם – מיקום, עלות, מספר חדרים , יכולת הררבה של הנכס, האם הדירה מיועדת לפינוי בינוי או הוספת מרפסות, האם מתוכננת בניה באזר, האם יש לדירה מרפסת ועוד נתונים ולהחליט לפי זה.

יש לי דירה למכירה בגני תקווה  ואני רוצה לתת לכם למכירה  , איך  יוצרים קשר ? ניתן לצור קשר בטופס יצירת קשר בתחתית דף הבית או  להתקשר אלינו    058-6654004.

 

דילוג לתוכן