למה כדאי לכם להשקיע בדירה בקריית אונו

תיאור כללי:

קריית אונו הפכה בשנים האחרונות לאחת הערים הפופולאריות והמבוקשות ביותר באזור המרכז, מאחר והיא נחשבת לאחת האופציות הטובות ביותר בשוק הנדל"ן הנוכחי. כדאי לזכור כי מחירי הדירות רק הולכים ועולים עם השנים, דבר שגורם לאינפלציה של משקיעי נדל"ן. אם בעבר היה מדובר בעיקר על אנשים שמתמחים בתחום, הרי שהיום מדובר על יותר ויותר אנשים, שמעוניינים להבטיח לעצמם נכס לעתיד והכנסה פאסיבית. יש לזכור כי השקעה בנדל"ן נחשבת לאחת ההשקעות המומלצות ביותר, מאחר ומדובר על השקעה בעלת תשואה גבוהה יחסית לצד סיכון נמוך. מצד שני, יש לזכור כי אזור המרכז נחשב מאז ומעולם בתור השקעת הנדל"ן האידיאלית ביותר, מאחר והביקוש לדירות במרכז רק הולך ועולה עם השנים. לכן אנו בחברת הנכס בגובה העיניים נשמח להציע לכם מבחר רחב של דירות להשקעה בקריית אונו. זוהי ההזדמנות שלכם להיכנס לתחום הנדל"ן, לדאוג לעצמם ל"פנסיה" מהשכירות העתידית וכמובן להשקיע את הכסף שלכם במקום הנכון.

מה כדאי לדעת לגבי השקעה בדירה בקריית אונו?

קודם כל, כדאי לזכור כי כמעט כל השקעה בנדל"ן נחשבת להשקעה בטוחה יחסית, שתגרוף לכם רווחים יפים בהמשך הדרך. אך יש לזכור כי ישנן ערים פופולאריות יותר ופחות, כך שדירה להשקעה בעיר שיש בה ביקוש הולך וגובר לדירות, תהיה אטרקטיבית יותר, מאשר דירה בפריפריה. לכן מי שמעוניין ליהנות מתשואה גבוהה, חייב לבחור באחת מערי המרכז, מאחר ומדובר על ערים הממוקמות קרוב לת"א ומאפשרות גישה נוחה ומהירה למקומות עבודה, מקומות בילוי ומרכזי מסחר. קריית אונו נחשבת לאחת הערים הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות, מאחר ומדובר על עיר מרכזית וממפותחת, המכילה אוכלוסייה איכותית, דירות מרווחות ונעימות ודירוג במקום ה-8 מתוך 10 בדירוג הכלכלי – חברתי. נכון להיום התשואה על דירות להשקעה בעיר עומדת על כ- 2.7% והיא צפויה לעלות עם השנים.

כל הסיבות להשקיע בדירה בקריית אונו

אחת הסיבות המרכזיות ביותר להשקיע בדירה בקריית אונו, היא החינוך המושקע והאיכותי הקיים במקום. מדובר על בתי ספר איכותיים ומוכרים, גני ילדים ברמה הגבוהה ביותר וכמובן תנועות נוער המיועדות לכל סוגי האוכלוסייה. מעבר לכך, כדאי לדעת כי מדובר על עיר הנהנית מתחבורה ציבורית נוחה, הכוללת אוטובוסים נוחים החוצים את העיר וגישה לרכבת הקלה, שאמורה לחבר את העיר עם שאר ערי המרכז. מעבר לכך, העיר קרובה לכבישים 6, 4, 471, המאפשרים גישה נוחה מחוץ לעיר. בנוסף לכך, כדאי לדעת כי מדובר על עיר שלא מפסיקה להתקדם ולהתפתח, להקים בתי קפה ומקומות בילוי לצד פארקים וגני שעשועים לילדים ולמשפחות.

אנו בחברת הנכס בגובה העיניים נשמח לספק לכם מגוון רחב של אפשריות השקעה בדירות בקריית אונו. אנו מתמחים בקריית אונו ומכירים לעומק את כל השכונות והנכסים האטרקטיביים ביותר בעיר. אז אם אתם מחפשים מתווך מוביל, מתווך אמין ,צתווך יצירתי וקשוב !!! הגעתם למקום הנכון . אני מאמין שאני יכול להוביל אתכם להצלחה .למידע נוסף, צרו קשר.

יצירת קשר מהיר

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

צריך עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן