058-665-4004
לוס אנג'לס 2 קרית-אונו

כל הנכסים – דירות ובתים למכירה ולהשכרה

מחפשים נכס למכירה בקרית-אונו ? דירה? בית פרטי?  תבדקו אותנו לפני כל רכישה

נשמח להציג לכם נכסים בטיפול בלעדי של המשרד בליווי מלא וצמוד ובאפס מאמץ.

יעוץ יוצא דופן  ומשתדלים להביא לכם נכסים במחירים מעולים 

נשתדל להיות הכי ממוקדים, לבדוק את הצרכים והיכולות שלכם ולהביא אתכם רק 

    לנכסים – בתים או דירות למכירה או השכרה המתאימים לכם ביותר.

היעוץ אצלנו ללא עלות , אנו נשמח לייעץ ולעזור ברכישת או השכרת הנכס הבא שלכם.

שמואל המתווך – “הנכס בגובה העיניים ” – משרד תיווך מוביל בבקעת אונו

שאלות ותשובות

אני מחפש/ת דירה להשכרה בקריית אונו במקום טוב עם מחיר זול ואטרקטיבי, יש כזה? על מנת למצוא דירה להשכרה בקריית אונו לפי מחיר לחצו על סנן “מיין לפי” ובחרו מחיר – נמוך לגבוה. אם אתם מחפשים לפי מקום- סננו גם לפי עיר ומיקום.

מתווך מומלץ בקריית אונו . יש דבר כזה? בוודאי. שמואל הינו מתווך מומלץ על פי כל הדירוגים וההמלצות פשוט עברו להמלצות והתרשמו בעצמכם.

כמה דירות למכירה יש לכם בקרית אונו? על מנת למצוא כמה דירות למכירה יש בקריית אונו ליברו לדף נכסים למכירה סננו  לפי עיר  וקבלו את התשובה..

יש הרבה אפשרויות למכירה בית או דירה בקריית אונו, איך בוחרים את הכי טוב מביניהן? חשוב להבין שההגדרה של הכי טוב כאשר מדברים על נכס למכירה- בית למכירה או דירות למכירה בקריית אונו או בגני תקווה או בכל מקום אחר היא מאוד סובייקטיבית. חפשו על פי הנתונים שנוחים לכם – מיקום, עלות, מספר חדרים , יכולת הררבה של הנכס, האם הדירה מיועדת לפינוי בינוי או הוספת מרפסות, האם מתוכננת בניה באזר, האם יש לדירה מרפסת ועוד נתונים ולהחליט לפי זה.

יש לי דירה למכירה בגני תקווה  ואני רוצה לתת לכם למכירה, איך  יוצרים קשר? ניתן לצור קשר בטופס יצירת קשר בתחתית דף הבית או  להתקשר אלינו    058-6654004.

 

דילוג לתוכן