כל הנכסים – דירות ובתים למכירה ולהשכרה

רכישת בית לא חייב להיות כאב ראש

חישבו היכן אתם מחפשים נכס ? מה התקציב ? מה חשוב לכם ?

חפשו בנכסים שלנו – הסתבכתם ? לא מצאתם ?

צרו קשר נשמח לעזור לכם למצוא את הבית המתאים לכם – במינימום זמן ומאמץ

שמואל 058-665-4004 / משרד 054-998-3678

שאלות ותשובות

אני מחפש/ת דירה להשכרה בקריית אונו במקום טוב עם מחיר זול ואטרקטיבי, יש כזה? על מנת למצוא דירה להשכרה בקריית אונו לפי מחיר לחצו על סנן “מיין לפי” ובחרו מחיר – נמוך לגבוה. אם אתם מחפשים לפי מקום- סננו גם לפי עיר ומיקום.

מתווך מומלץ בקריית אונו . יש דבר כזה? בוודאי. שמואל הינו מתווך מומלץ על פי כל הדירוגים וההמלצות פשוט עברו להמלצות והתרשמו בעצמכם.

כמה דירות למכירה יש לכם בקרית אונו? על מנת למצוא כמה דירות למכירה יש בקריית אונו ליברו לדף נכסים למכירה סננו  לפי עיר  וקבלו את התשובה..

יש הרבה אפשרויות למכירה בית או דירה בקריית אונו, איך בוחרים את הכי טוב מביניהן? חשוב להבין שההגדרה של הכי טוב כאשר מדברים על נכס למכירה- בית למכירה או דירות למכירה בקריית אונו או בגני תקווה או בכל מקום אחר היא מאוד סובייקטיבית. חפשו על פי הנתונים שנוחים לכם – מיקום, עלות, מספר חדרים , יכולת הררבה של הנכס, האם הדירה מיועדת לפינוי בינוי או הוספת מרפסות, האם מתוכננת בניה באזר, האם יש לדירה מרפסת ועוד נתונים ולהחליט לפי זה.

יש לי דירה למכירה בגני תקווה  ואני רוצה לתת לכם למכירה, איך  יוצרים קשר? ניתן לצור קשר בטופס יצירת קשר בתחתית דף הבית או  להתקשר אלינו    058-6654004.

 

דילוג לתוכן